Kitos paslaugos

Mūsų įmonė teikia platų paslaugų spektrą, skirtą jūsų aplinkos grožiui ir priežiūrai, apimančią ne tik parazitų naikinimą ir erkių kontrolę, bet ir daugelį kitų paslaugų, pritaikytų individualiems klientų poreikiams:

Alpinariumai: Sukuriame akį traukiančius alpinariumus, pasirūpiname visais reikiamais grunto komponentais – smėliu, žvyru, juodžemiu, užtikrindami augalų gerą augimą ir ilgaamžiškumą.

Lauko Baldai ir Įvairūs Medžio Gaminiai: Siūlome platų lauko baldų ir įvairių medžio gaminių asortimentą, kuris praturtins jūsų lauko erdves ir suteiks joms unikalumo.

Dažymo Darbai: Teikiame profesionalias dažymo paslaugas, apimančias tiek lauko, tiek vidaus erdves, garantuojant aukštą darbų kokybę ir ilgalaikį rezultatą.

Parkų ir Miškų Sodinimas: Atliekame parkų ir miškų sodinimo darbus, prisidedant prie gamtos grožio ir ekosistemų atkūrimo ir priežiūros.

Vaismedžių Priežiūra: Paslaugos apima vaismedžių genėjimą, balinimą ir purškimą, užtikrinant jų sveikatą, gerą augimą ir derlingumą.

Lapų Grėbimas ir Teritorijos Šlavimas: Užtikriname tvarkingas ir švarias aplinkas, atliekant lapų grėbimo ir teritorijų šlavimo darbus.

Statybinių Atliekų ir Šiukšlių Išvežimas: Pasirūpiname statybinių atliekų ir šiukšlių surinkimu bei išvežimu, paliekant jūsų teritorijas švarias ir tvarkingas.

Mūsų komanda įsipareigojusi teikti aukštos kokybės paslaugas, orientuotas į klientų poreikius ir aplinkos tvarumą. Susisiekite su mumis, kad aptartume, kaip galime padėti pagerinti jūsų aplinkos estetiką ir funkcionalumą.

Susisiekti