Vejos įrengimas, apželdinimas

Vejos įrengimas – tai procesas, kurio metu naudojame išplėtotas ir praktikoje patikrintas metodikas bei technologijas, skirtas įvairių tipų dirvoms ir sklypų specifikacijoms. Mūsų komanda turi ilgametę patirtį šioje srityje, o tai leidžia mums pasiūlyti profesionalias paslaugas, atitinkančias aukščiausius standartus.

Kiekvieno sklypo ir dirvos tipas yra unikalus, todėl prieš pradedant bet kokius darbus atidžiai išnagrinėjame dirvožemio sudėtį, sklypo reljefą ir kliento poreikius. Tai leidžia mums parinkti optimalų vejos tipą – nuo dekoratyvinės iki žydinčios mauritaniškosios vejos, ir užtikrinti, kad rezultatas atitiktų kliento lūkesčius.

Mūsų darbo procesas apima kelis etapus, pradedant nuo išsamaus sklypo ir dirvožemio tyrimo, iki specializuotų sėjimo technologijų taikymo. Dirvožemio paruošimas yra itin svarbus žingsnis, kurį atliekame naudodami šiuolaikišką techniką – tai apima žemės frezavimą, sklypo lyginimą su vikšriniais minikrautuvais ar buldozeriais, ir netgi 3D greideriais, kad pasiektume nepriekaištingą sklypo išlyginimą ir paruošimą sėjai.

Priklausomai nuo sklypo charakteristikų, taikome skirtingas technologijas dirvožemio paruošimui – nuo lengvosios technikos nedideliems, privačiems sklypams iki sunkiosios technikos dideliems projektams, kur reikia ne tik paruošti dirvą, bet ir išsaugoti natūralų kraštovaizdį. Sklypo drenažas ir grunto rūgštingumo (pH) nustatymas taip pat yra svarbūs veiksniai, kuriuos atidžiai vertiname prieš pradedant vejos įrengimo darbus.

Kai sklypas paruoštas, naudojame aukštos kokybės vejos sėklas, kurios yra specialiai parinktos atsižvelgiant į kliento norus ir sklypo sąlygas. Vejos sėjimas yra atliekamas naudojant pažangias sėjimo mašinas, kurios užtikrina tolygų sėklų paskirstymą ir optimalų jų kontaktą su dirva. Po sėjos vejos plotas yra tinkamai prižiūrimas, kad užtikrintume geriausią sudygimą ir vejos išsivystymą.

Siekiant maksimalaus rezultato, po sėjos vejos plotas taip pat yra tręšiamas specialiomis trąšomis, kurios skatina šaknų stiprėjimą ir užtikrina vejos sveikatą ir žalią spalvą. Mes taip pat atliekame piktžolių kontrolę ir pirmąjį vejos pjovimą, kad veja būtų tobulos išvaizdos.

Mūsų įsipareigojimas aukščiausios kokybės paslaugoms yra užtikrintas suteikiant žalios vejos garantiją. Mes tikime, kad mūsų individualizuotas požiūris į kiekvieną projektą, derinant su pažangiausiomis technologijomis ir ilgamete patirtimi, leidžia mums pasiūlyti išskirtinę vertę mūsų klientams.

Susisiekti